Зовнішній акумулятор (павербанк)
ємність: 24000 мАг
вихідний струм: 3 А
Підключення пристроїв: USBx2
Напруга 5В
Струм 3А
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 478 г |
| Высота | 27 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Длина | 153 мм |
| Основные атрибуты | |
| Производитель | HAMA |
| Емкость аккумулятора | 24000 мА/ч |
| Гарантийный срок | 0 мес |
| Цвет корпуса | Серый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Состояние | Новое |
| Набор переходников | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 1 900 ₴





