| Ємність мА*ч: | 30000 |
| Індикація: | дисплей |
| Бренд: | Borofone |
| Вага, кг: | 0,617 |
| Колір: |
білий |
| Вихідні інтерфейси: | USB 1 / 2 |
| Вихідна напруга, B: | 5 |
| Вихідна сила струму, А: | 2 |
| Вхідні інтерфейсі: | Micro-USB, USB C |
| Заряджається від: | USB |
| Захист від: | Матеріал: ABS + PC вогнетривкий |
| Кількість USB-виходів: | 2 |
| Максимальна вихідна потужність, Вт: | 10 |
| Одночасно заряджуваних пристроїв: | 2 |
| Особливості:: | Швидка зарядка, ліхтарик |
| Розміри, мм: | 148 х 68 х 40 |
| Тип батареї: | Літій-полімерна (Li-pol) |
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 617 г |
| Высота | 40 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Длина | 148 мм |
| Основные атрибуты | |
| Производитель | Borofone |
| Емкость аккумулятора | 30000 мА/ч |
Информация для заказа
- Цена: 1 290 ₴




