
Принтер HP LaserJet Ultra M106w б\в
4 000 ₴
- В наличии
- Код: HP_M106w
- +380 (50) 218-41-81
Маленький лазерний принтер з WiFi
стан "як новий"
Серія LaserJet
Максимальна роздільна здатність друку 600x600 dpi
Технологія друку Лазерний друк
Особливості Друкування з телефону
Роздільна здатність принтера/МФП Якість чорно-білого друкування (режим найкращої якості): до 600 x 600 dpi, HP FastRes 1200 (якість 1200 dpi)
Технологія роздільної здатності: HP FastRes 600, HP FastRes 1200
Тип пристрою Принтери
Друк Чорно-білий
Мережеві інтерфейси Wi-Fi
Країна-виробник В'єтнам
Кількість кольорів 1 (чорний колір)
Формат і щільність паперу A4, A5, A6, B5 (JIS) 60 ~ 163 г/м²
Підтримка ОС
- Linux
- Windows
Швидкість чорно-білого друку, стор./хв 22
Друк без комп'ютера
- Apple AirPrint
- HP ePrint
- Google Cloud Print 2.0
- сертифікат Mopria
Інтерфейси USB 2.0
Сумісні картриджі
- HP 33A, оригінальний лазерний картридж HP LaserJet CF233A, чорний (2300 стор.)
- HP 34A, оригінальний картридж фотобарабана HP LaserJet CF234A (9200 стор.)
Споживана потужність
- Друкування - 380 Вт
- Режим готовності - 1.7 Вт
- Режим сну - 0.5 Вт
Вага (кг) 7.6
Навантаження (в місяць, формат A4): до 20000 сторінок
Рекомендований щомісячний обсяг друкування: 250-2500 сторінок
Лоток подавання на 150 аркушів
Приймальний лоток на 100 аркушів
Розміри (Д х Ш х В), мм 364.7 x 247.3 x 190.6
Комплект постачання
- Принтер
- USB-кабель
- Лазерний картридж HP LaserJet, чорний (2300 стор.)
- Картридж фотобарабана HP LaserJet (9200 стор.)
- Шнур живлення
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Тип устройства | Принтер |
| Тип принтера | Лазерный |
| Функции МФУ | Принтер |
| Цветность печати | Черно-белая |
| Класс устройства | Персональный |
| Формат бумаги | А4 |
| Количество цветов | 1 |
| Интерфейсы | USB, Wi-Fi |
| Цвет корпуса | Белый |
| Состояние | Б/У |
| Тип расходного материала | Тонер-картридж |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 365 мм |
| Высота | 191 мм |
| Глубина | 248 мм |
| Вес | 7.6 кг |
- Цена: 4 000 ₴








