Відновленне БФП, в гарному стані, висока якість друку.
Максимальна роздільна здатність друку 5760х1440 dpi
Технологія друку Струменевий друк
Роздільна здатність принтера/ МФП
Роздільна здатність сканування: 600x1200 dpi
Роздільна здатність копіювання: 600x1200 dpi
Тип пристрою БФП
Особливості
Вбудований СНПЧ
Підтримка СБПЧ
Мінімальний розмір краплі (pl) 3
Формат і щільність паперу A4
Щільність: 64 ~ 255 г/м²
Формат фотографій: 9x13, 10x15, 10x18, 13x18, 13x20, 20x25
Підтримка ОС Windows
Кількість кольорів 4
Швидкість чорно-білого друку, стор./хв 33
Інтерфейси USB 2.0
Швидкість кольорового друку, стор./хв 15
Сумісні чорнила
Контейнер з чорним чорнилом: C13T66414A
Контейнер з блакитним чорнилом: C13T66424A
Контейнер з жовтим чорнилом: C13T66444A
Контейнер з пурпуровим чорнилом: C13T66434A
Споживана потужність 13 Вт
Вага (кг) 4.4
Додатково
Лоток подавання паперу: 100 аркушів
Місткість вихідного лотка: 30 аркушів
Друкування на фотопапері, картках, конвертах
Тип чорнила: водорозчинні
Тип сканера: планшетний
Тип датчика: CIS
Максимальний формат оригіналу: А4
Максимальний розмір сканування: 216x297 мм
Розміри (Д х Ш х В), мм 300 x 482 x 145
Комплект постачання
- Принтер
- USB-кабель
- Шнур живлення
Гарантія 14 днів на перевірку
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Epson |
| Тип устройства | МФУ |
| Тип принтера | Струйный |
| Функции МФУ | Принтер, Сканер, Копир |
| Цветность печати | Цветная |
| Класс устройства | Персональный |
| Формат бумаги | А4 |
| Количество цветов | 4 |
| Интерфейсы | USB |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Б/У |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 482 мм |
| Высота | 145 мм |
| Глубина | 300 мм |
| Вес | 4.4 кг |
- Цена: 4 000 ₴



