Відновленне БФП, в гарному стані, висока якість друку.
Комплект постачання
- Принтер
- USB-кабель
- Шнур живлення
Гарантія 14 днів на перевірку
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Epson |
| Тип устройства | МФУ |
| Тип принтера | Струйный |
| Функции МФУ | Принтер, Сканер, Копир |
| Цветность печати | Цветная |
| Класс устройства | Персональный |
| Формат бумаги | А4 |
| Количество цветов | 4 |
| Интерфейсы | Wi-Fi, USB |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Б/У |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 530 мм |
| Высота | 400 мм |
| Глубина | 400 мм |
| Вес | 4.3 кг |
Информация для заказа
- Цена: 4 000 ₴



